about

درباره ما

هدف ما

«همه سزاوار چیزهای لاکچری، زیبا و با ارزش هستند، نه فقط کسانی که توانایی خرید آن را دارند.» این باور ماست!
پول، معیار تفاوت انسانها با همدیگه نیست. بلکه رویاها و آرزوها و نوع نگاه آدمها به زندگی، تنوع و تفاوت رو به وجود میاره. خیلی از آرزوها کوچکند اما دور. چون چند وقتیه رسیدن به آرزوها کار سختی شده و هر روز از ما دور و دورتر میشن. «لذت رسیدن به یک آرزو»، بهترین هدیه ایه که هر انسانی می تونه به دیگری بده و انگیزه ما برای کار، تقدیم این هدیه با ارزش به دیگرانه. به شما؛ به کسانی که می شناسیم و نمی شناسیم.

مرام ما

قبل از هر چیز، دوست داریم مردم از محصولات ما لذت ببرند. برای همین کیفیت و مفید بودن محصولات برای ما خیلی مهمه.
ما نمی خواهیم مردم، محصولات ما رو فقط به خاطر جایزه اش بخرند. بلکه در قدم اول، خود محصول باید جذاب و با کیفیت باشه و خریدار از داشتنش لذت ببره. به همین دلیل ما هر روز، با عشق، به دنبال پیدا کردن محصولات خاص و هیجان انگیز برای شما هستیم.

جایزه های ما

ما تمام تلاش مون رو می کنیم تا بهترین جوایز را برای شما در نظر بگیریم.

به همین دلیل همیشه از خودمون می پرسیم که چه چیزی مردم را خوشحال می کنه و چه چیزی آرزوی خیلی هاست. شما هم اگر نظر و ایده ای دارید به ما بگید. ایمیل و واتساپ ما این زیر هست.

اعتماد شما، سرمایه ما

شفافیت و صداقت، پایه های اصلی اعتماد هستند و اعتماد، بزرگترین سرمایه ما. برای حفظ این سرمایه ارزشمند، با همکاری و تحت نظارت مراجع ذی صلاح، قرعه کشی های ما انجام میشه تا همه چیز در نهایت شفافیت و انصاف باشه.

0 سبد خرید